Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për një të plagosur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:15 - 13/10/21 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë pasdite në Tiranë.


Nga të shtënat dyshohet për një person të plagosur.


Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta.Thuhet se ngjarja ka ndodhur te ish-parku i autobusëve.
Detaje të reja priten në vijim.15


Etiketa: , ,

Pas