Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset i riu


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:07 - 27/05/21 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë pasdite në Tiranë. Mësohet se i plagosur ka mbetur një i ri.


Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta, ndërsa mësohet se policia ndodhet në vendngjarje.


I plagosuri është identifikuar me inicialet R.K., rreth 19 vjeç.Sipas raportimeve paraprake, ai mund të jetë qëlluar nga dy persona.I riu është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Gjendja e tij raportohet jashtë rrezikut për jetën.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas