Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset i riu

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë pasdite në Tiranë. Mësohet se i plagosur ka mbetur një i ri. Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta, ndërsa mësohet se policia ndodhet në vendngjarje. I plagosuri është identifikuar me inicialet R.K., rreth 19 vjeç. Sipas raportimeve paraprake, ai mund të jetë qëlluar nga … Continue reading Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset i riu