Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, qëllohet drejt makinës së 24 vjeçarit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:38 - 02/03/21 |
mapo.al

Të  shtëna me armë  zjarri janë  dëgjuar këtë mbremje në  Tiranë.

Mësohet se persona ende te paidentifikuar kanë qëlluar drejt makinës së një 24-vjeçari.


Nga ngjarja mësohet se nuk ka të  lënduar, ndërsa policia ka nisur hetimet.
Ngjarja ka ndodhur në  rrugën ‘5 Maji’


Blutë e Tiranës po krehin zonën për të bërë të mundur identifikimin dhe arrestimin e autorit/ë ve.


Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.03.2021, në rrugën “5 Maji” dyshohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të  automjetit të shtetasit N. A. 24 vjeç. Nga të shtënat nuk ka asnjë person të lënduar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor po vijon veprimet  për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Shërbimet e Policisë po krehin  zonën.

1


Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas