Kronika

Të shtëna me armë zjarri në Velipojë, dyshohet për të plagosur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:27 - 23/07/20 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Velipojë. Sipas raportimeve nga vendngjarja, forca të shumta policie kanë rrethuar zonën.


Mësohet se të shtënat me armë zjarri janë shkëmbyer nga dy automjete në lëvizje pranë zonës së plazhit.


Dyshohet se nga ngjarja ka mbetur një person i plagosur, për të cilin thuhet se është larguar nga vendngjarja përpara se të mbërrinte policia dhe ambulanca.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas