Kronika

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:44 - 19/10/18 |
mapo.al

Mbrëmjen e sotme janë regjistruar të shtëna me armë zjarri në Vlorë.


Nga të shtënat ka mbetur i plagosur Aleksandër Vasili, 26 vjeç.Ai është qëlluar me pistoletë dhe ka marrë një plumb në këmbë. I riu 26-vjeçar është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.


Paraprakisht thuhet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti në një lokal në lagjen “24 Maji” të qytetit.

Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar disa herë me armë para një loto sporti dhe më pas janë larguar me një Jeep Cheroki.


Etiketa: , ,

Pas