Kronika

Të shtëna me armë zjarri pranë Gjykatës në Elbasan, është qëlluar një grua


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:29 - 06/05/21 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri pranë Gjykatës së Elbasanit, janë raportuar mesditën e sotme.


Ngjarja ka ndohur pas një konflikti në familje.


Burri ka qëlluar me armë bashkëshorten e tij e cila ka mbetur e plagosur, por identiteti i saj nuk bëhet i ditur.Gruaja ka marrë plagë të rënda dhe është transportuar në spitalin e Elbasanit.Policia mësohet se ka arrestuar autorin e ngjarjes. Mbeten të paqarta rrethanat e kësaj ngjarje, por paraprakisht dyshohet për konflikt në familje.1


Etiketa: , ,

Pas