Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:09 - 11/10/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pranë shkollës “Çajupi” në Tiranë.


Raportohet për një konflikt me sende të forta ku janë përfshirë disa qytetarë.


Mësohet si si pasojë e sherrit katër persona kanë përfunduar të lënduar në spital.Po ashtu mësohet se njëri prej tyre ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar në ajër.
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas