Plagosja tek “Myslym Shyri”, 30-vjeçari u qëllua me plumb në kokë

Të shtëna me armë janë dëgjuar sot në një nga rrugët kryesore në Tiranë, tek “Myslym Shyri”. Policia thotë se një djalë rreth 30 vjeç ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur pranë një objekti në rikonstruksion, ndërsa policia ka marrë menjëherë në pyetje punëtorët e pallatit, si dhe pronarin, për sqarimin e rrethanave. Sipas … Continue reading Plagosja tek “Myslym Shyri”, 30-vjeçari u qëllua me plumb në kokë