Aktualitet

Të shtënat me armë zjarri në Rrogozhinë, kush janë tre të plagosurit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:06 - 08/03/21 |
mapo.al

Detaje të reja dalin në dritë nga plagosja me armë zjarri e tre personave në një fshat të Rrogozhinës. Ngjarja ndodhi në fshatin Sinaballaj pas një konflikti çasti. I plagosur, mbeti i riu K.Ll 22 vjeç, J.J dhe E.J., 24 dhe 28 vjeç.

Raportohet se konflikti ka nisur fillimisht mes të rinjve, me sende te forta e me grushte dhe me pas është qëlluar me pistoletë.


Policia ka bllokuar automjetin që dyshohet se është përdorur nga autori për t’u larguar nga vendngjarja, ndërsa vijon puna për kapjen e këtij të fundit.
LEXO EDHE: 


Të shtëna me armë zjarri në Rrogozhinë, plagoset i riu


1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas