Aktualitet

Të shtënat me armë zjarri në Shkodër, plagoset Drejtori i Ujësjellësit Mark Molla


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:30 - 14/07/20 |
mapo.al

Të tjera detaje janë zbardhur nga të shtënat me armë zjarri këtë pasdite ne Shkodër. Burime për mediat bëjnë me dije se nga të shtënat ka mbetur i plagosur Drejtori i Ujësjellësit në këtë qytet Mark Molla.


Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes por mësohet se policia ka identifikuar dhe arrestuar autorin, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije nga autoritetet.


Ngjarja mësohet se ka ndodhur në stacionin e trenit në këtë qytet.LEXO EDHE: 
Të shtëna me armë zjarri në Shkodër 

 

1


Etiketa: , , ,

Pas