Të shtënat që akuzojnë dhe heshtja e Lleshajt – 2 minutat që sollën vrasjen e 25 vjeçarit nga policia

Ishte ora 1:43 minuta e mëngjesit të kësaj të marte, kur Klodian Rasha ndodhej në zonën pranë Rrugës së Durrësit. Një patrullë e forcave “Shqiponja” kalon në aty pranë dhe i kërkon të ndalojë, pasi e pa si person të dyshimtë. 25-vjeçari nuk ndalon, por iken me vrap. Efektivët e policisë i vihen në ndjekje … Continue reading Të shtënat që akuzojnë dhe heshtja e Lleshajt – 2 minutat që sollën vrasjen e 25 vjeçarit nga policia