ShowBizz

Të shtrirë në krevat me serume, Anxhelina Hadërgjonaj publikon foto me grimierin e Kylie Jenner
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:48 - 29/05/20 |
mapo.al

Makeup artisti i Kylie Jenner, Ariel feston ditën e sotme ditëlindjen dhe nuk ka munguar urimi i mikeshës së tij shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj.


See the source image


Anxhelina e ka uruar në një mënyrë të veçantë duke bërë publike një foto ku Ariel dhe ajo kanë përfunduar në spital, të dy me serume pasi mbrëmjen paraardhëse e kaluan duke pirë jashtë.“Si duket dita tjetër pasi kemi dalë gjithë natën jashtë. Më mungon shumë‘- shkruan Anxhelina. Këngëtarja momentalisht ndodhet në Shqipëri, ndërkohë Ariel është në Amerikë. Dyshja kanë një shtëpi të përbashkët në Amerikë.


See the source image


Etiketa: ,

Pas