Aktualitet

Të sigurtë apo jo? Facebook nismë pas tërmetit në Shqipëri

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 19:51 - 21/09/19 |
mapo.al

Pas tërmetit në Shqipëri, Facebook krijoi një grup ku i kërkonte përdoruesve të tregonin nëse janë të sigurtë.


Butonat që ofrohen janë “I’m safe” (Jam i sigurtë) dhe “Doesn’t Apply to Me” (Mos e apliko tek unë).Shumë përdorues nuk kanë hezituar që të thonë se janë në gjendje të mirë shëndetësore, por ka edhe të tjerë që nuk i kanë dhënë rëndësi.Etiketa:

Pas