Kryesore

“Të vërteta të forta”, analisti: Tahiri do flasë për miqtë dhe armiqtë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:55 - 26/10/18 |
mapo.al

Analisti Lorenc Vangjeli, në emisionin Java në RTSH, ka treguar detaje për konferencën që Tahiri pritet ta mbajë gjatë javës së ardhshme.


Vangjeli tha se kishte komunikuar me Tahirin, dhe ky i fundit kishte thënë që në konferencë do të thotë të vërteta të forta.


Analisti shtoi ish-ministri i Brendshëm, do të flasë për miqtë dhe për armiqtë, duke thënë se  kjo konferencë mund të ketë efekte në politikën e brendshme.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas