Aktualitet

Të votosh Rilindjen më 25 prill, si të firmosësh vdekjen tënde për së gjalli


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:28 - 24/01/21 |
Klaudia Krasnika

Të votosh Rilindjen më 25 prill është fiks sikur të firmosësh vdekjen tënde për së gjalli!

Ky shtet dhe ky kryeminister ne ikje, e tregon çdo ditë e më shumë për çfarë e ëndërron një mandat të 3-të!


Duket qarte qe i vetmi qellim qe ka eshte qe ti vej vulen se Shqiperia eshte prone e krimineleve ,se cdo pellembe e cdo qyteti eshte prone e oligarkeve qe ka 8 vite qe u sherben nje grushti te vogel njerezish!
Qe cdo institucion dhe zyre shteterore te vazhdoje te jete prone individuale e emerimeve qe firma u komandohet nga te deleguarit politik!


Qe zyrat e shtetit te mbushen me militante qe 8 -orareshin zyrtar te punes e shohin si punesim ne seline e partise socialiste!


Qe ne Shqiperi te mos kete me asnje qytetar qe ka mendim ndryshe nga ky i cmendur!

Lexo edhe :  Akuzat e Ramës, Meta: Lidheni të marrin shokë socialistë

E si per ti vene kapak te gjitha kto me lart do t’jua pasqyroje ne listat e kandidateve per deputet, ku do te mbizoterojne kriminelë, hajdutë dhe ata qe rendin nga partia ne parti per interesat e tyre te ngushta vetjake dhe familjare!

Keni dy alternativa ne keto zgjedhje miqte e mi :
⛔Te behesh pjese e krimit !
OSE
✅Te bashkohesh me mijera shpirtra te paster Rinor per ta bere Shqiperine Shtepine tone!

1


Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas