Aktualitet

Tea harron Beartin, publikon foton me të dashurin e ri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:24 - 25/07/21 |
mapo.al

Ka disa muaj që Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, e cila nuk zgjati shumë.


Ndarja e tyre erdhi pikërisht në një moment kur nuk pritej, teksa ndodheshin me pushime në Turqi.


Por, vetëm javën e kaluar, ish konkurrentja e “Përputhen” në një intervistë bëri të ditur se ajo tani po shijon historinë e re të dashurisë.Trifoni nuk ka bërë të ditur se kush është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën, por ajo tani ka publikuar fotografinë e parë me të por gjithmonë duke mos i zbuluar fytyrën.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas