Aktualitet

Teatri/ Spaho, thirrje Ruçit: Debati nuk bëhet me bedel, sillni mendër kryeministrin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:01 - 05/07/18 |
mapo.al

Ndërkohë që ministrja Kumbaro argumentoi pse duhet të shembet teatri dhe pse do të ndërtohet një i ri pa cenuar truallin e ekzistuesit, deputeti i PD në emër të opozitës i kërkoi kreu të kuvendit të ndërpresë seancën dhe të thërrasë Ramën të jetë në Kuvend.


1


Etiketa: , , ,

Pas