Kryesore

“Temperatura 0°C” – Njihuni me parashikimin e motit sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:55 - 04/03/21 |
mapo.al

Vendin e pret një ditë tjetër e qendrueshme. Moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare kryesisht në relievet malore.

Në orët e mëngjesit përgjatë zonave luginore prezencë mjegulline lokale.


Era do të fryjë juglindje dhe veriperëndim e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet. Valëzimi i forcës 2-3 ballë.
Temperaturat parashikohen në:
zonat malore 0°C deri në 13°C
zonat e ulëta 4°C deri në 19°C
zonat bregdetare 5°C deri në 19°C


1Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas