Kryesore

“Temperatura deri në 0°C” – Njihuni me parashikimin e motit sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:41 - 15/04/21 |
mapo.al

Moti i paqendrueshëm i së mërkurës i la vendin motit me diell dhe alternime vranësirash për sot

Në orët e mëngjesit të ditës së sotme, përveç rënies së temperaturave, në pjesën veriore parashikohet shi i dobët lokal.


 

Era do të fryjë nga juglindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet, shoqëruar me dallgëzim në det të forcës 3-4 ballë.Temperaturat parashikohen në:
zonat malore 0°C deri në 10°C
zonat e ulëta 3°C deri në 18°C
zonat bregdetare 5°C deri në 17°C


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas