Aktualitet

Temperatura deri në 31°C, parashikimi i motit sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:44 - 16/09/21 |
mapo.al

Për ditën e sotme moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat pritet të pasohen nga reshje lokale shiu në veri.


Era do të fryjë nga jugperëndimi-juglindja me shpejtëi mesatare 1 deri 7m/sek.


Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.Temperaturat parashikohen:
zonat malore 12°C deri në 29°C
zonat e ulëta 13°C deri në 31°C
zonat bregdetare 14°C deri në 30°C38
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas