Kryesore

Temperatura deri në 32 gradë, parashikimi i motit për sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:45 - 14/09/21 |
mapo.al

Moti sot parashikohet me kthjellime dhe kalime vranësirash të lehta.


Parashikohet që edhe pjesa e dytë e ditës të vijojë më vranësira kalimtare por pa mundur të sjellin shira.


Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 13°C deri në 32°C.Era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Perëndimor duke krijuar në det dallgëzim të ulët.1
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas