Kryesore

Temperatura deri në 33°C, parashikimi i motit sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:25 - 15/09/21 |
mapo.al

Sot pjesa e parë e ditës do të jetë me kthjellime në zonat bregdetare por vranësira të lehta do të ketë në zonën e ulët dhe zonën malore.


Pjesa e dytë e ditës paraqitet nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave te shpeshta në të gjithë territorin e vendit.


Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 33°C.Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 28 km/h drejtimi kryesisht Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë.
1
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas