Kryesore

Temperatura deri në 33°C, si parashikohet motit sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:01 - 17/09/21 |
mapo.al

Sot moti do të jetë me vranësira kalimtare dhe kthjellime.


Gjatë orëve të pasdites vranësirat në veriperëndim e veri të vendit do të pasohen nga reshje shiu.


Era do të fryjë nga kuadrati i jugut e lehtë e mesatare në bregdet.Në mbrëmje përgjatë brigjeve të Jonit era do të jetë dhe e vrullshme duke u pasuar me valëzim të forcës 3 ballë.Temperaturat parashikohen:
zonat malore 13°C deri në 29°C
zonat e ulëta 18°C deri në 33°C
zonat bregdetare 20°C deri në 31°C1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas