Kryesore

“Temperatura deri në -4°C” – Njihuni me parashikimin e motit sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:40 - 25/03/21 |
mapo.al

Sot parashikohet mot i kthjellët si dhe alternime vranësirash kalimtare deri mesatare në orët e mesditës.

Mjegull, mjegullinë në orët e mëngjesit kryesisht përgjatë zonave luginore. Ngrica prej temperaturave negative.


Era parashikohet të fryjë nga kuadrati i veriut e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi në dete i forcës 3-4 ballë.
Temperaturat parashikohen në:
zonat malore -4°C deri në 5°C
zonat e ulëta -2°C deri në 14°C
zonat bregdetare 1°C deri në 14°C


1Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas