Aktualitet

Temperatura të ulëta dhe rrebesh, parashikimi i motit për sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:00 - 08/10/21 |
mapo.al

Vijon ndikimi i 3 qendrave të fuqishme ciklonare, të cilat janë zhvilluar mbi Itali dhe gradualisht kanë përfshirë të gjithë vendin tonë duke sjellë rrebeshe shiu.


Reshjet do të jenë me intensitet mesatar dhe herë pas here lokalisht intensiv. Parashikohet që mesdita të ketë dhe intervale të shkurtra pa reshje.


Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe ndjeshëm në mesditë.Era do të fryjë e forte nga drejtimi Jugor- Juglindor duke sjelle në brigjet e detare dallgëzim mbi 6 ballë.
1
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas