Kryesore

“Temperatura të ulëta” – Parashikimi i motit sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:55 - 19/11/20 |
mapo.al

Ditën e sotme në vend përgjithësisht do të mbizotërojë moti i qendrueshëm, i kthjellët me kalime vranësirash të pakëta e mesatare në zonat malore.Përgjatë luginave në orët e mëngjesit dhe të mbrëmjes do të shfaqet mjegulla e mjegullina lokale.


Era do të fryjë nga kuadrati i veriut e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi në dete i forcës 2-3 ballë.Temperaturat parashikohen në:zonat malore 1°C deri në 12°C
zoant e ulëta 6°C deri në 21°C
zonat bregdetare 8°C deri në 20°CEtiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas