Aktualitet

Temperaturat sot deri në 26⁰C/ Parashikimi i motit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:35 - 10/04/20 |
mapo.al

Parashikim i Shërbimit Meteorologjik Ushtarak
E premtja parashikohet e kthjellët në vend. Era, do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim e lehtë e hera- herës përgjatë vijës bregdetare deri në 10 m/sek, shoqëruar me valëzim në dete të forcës 2 dhe 3 ballë.


Temperaturat prashikohen në:


zonat malore 4⁰ deri në 20⁰C
zonat e ulëta 8⁰ deri në 26⁰C
zonat bregdetare 10⁰ deri në 23⁰C 


Etiketa: ,

Pas