Aktualitet

Tenderi – Aksion në Ministrinë e Brendshme, ndalohen zyrtarë dhe ish-zyrtarë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:10 - 10/07/21 |
mapo.al

Një aksion po zhvillohet mëngjesin e kësaj të shtune në Ministrinë e Punëve të Brendshme.


Burim bëjnë me dije se aksioni po bëhet për tenderin e uniformave të policisë.


Mësohet se po kryhen kontrolle në zyra dhe në banesa me vendim gjykate.Bëhet me dije se janë lëshuar 9 urdhë-ndalime për zyrtarë dhe ish-zyrtarë.
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas