Aktualitet

Tensione mes protestuesve, Budina: Ndalni provokimet, është lojë e pushtetit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:26 - 18/05/20 |
mapo.al

Tension mes disa pjesëmarrësve në protestë. Aktori dhe regjisori Edmond Budina teksa mbante fjalën e tij në podium i ka bërë thirrje protestuesve të ndalin provokimet.


“Ju lutem, ndalni provokimet, qetesohuni, mos bini pre e provokimeve, është lojë e pushtetit”, tha ai.


Mësohet se përplasja në protestë ka ndodhur mes mbështetësve të Partisë Demokratike dhe atyre të Vetëvendosjes.
Etiketa: ,

Pas