Tensione në Kuvend/ Paloka spërkat me bojë në fytyrë Ramën, Mapo sjell pamjet (FOTO+VIDEO)

Tensione në Kuvend. Nënkryetari demokrat, Edi Paloka spërkati me bojë me shiringë kryeministrin Edi Rama. Paloka i shpëtoi vëmendjes së punonjësve të Gardës dhe në momentin kur në foltore ndodhej kreu i PR, Fatmir Mediu, nënkryetari i PD i afrohet kryeministrit duke hedhur bojë. Shenjat e bojës duken në pjesën e fytyrës së Edi Ramës si … Continue reading Tensione në Kuvend/ Paloka spërkat me bojë në fytyrë Ramën, Mapo sjell pamjet (FOTO+VIDEO)