Kronika

Tensione në spitalin privat/ Policia tenton të marrë Ervis Martinajn, por kundërshtohet nga…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:13 - 09/10/18 |
mapo.al

Punonjësit e policisë së burgjeve kanë tentuar sot të marrin të plagosurin Ervis Martinaj, pasi sipas tyre gjykata për të ka vendosur arrest me burg për 30 ditë, por janë penguar nga punonjësit e spitalit privat.


Sipas News 24 në punonjësit e burgjeve kanë pretenduar se Martinaj mund të vijojë kurimin në spitalin e burgjeve.


Po ashtu mësohet se tentativa e marrjes së Martinajt për në spitalin e burgut ka kaluar me tensione mes bluzave të bardha dhe policëve.

 
Etiketa: , , ,

Pas