Kronika

Tensione te Petro Nini,banorët hedhin vezë e gurë drejt përmbarimit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:05 - 11/03/19 |
mapo.al

Tensionohet sërish situata pranë gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ku Policia dhe shërbimi përmbarimor duan të shembin një banesë dy katëshe. Punonjës përmbarimit kanë tentuar të hapin me forcë portën e jashtme të shtëpisë, por kanë hasur në rezistencën e familjarëve. Këta të fundit kanë hedhur vezë, shishe uji dhe gurë në drejtim të përmbaruesve, duke i sprapsur ata.1


Etiketa: , , ,

Pas