Aktualitet

Tentoi të përdhunojë të renë në mes të Tiranës, arrestohet 33-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:11 - 06/04/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë, ku një 33-vjeçar ka tentuar të përdhunojë një vajzë.

Mësohet se 33-vjeçari Gj.Koleka e përndiqte prej kohësh 32-vjeçaren dhe dje ka tentuar ta përdhunojë, në zonën e 9-katësheve.


Sipas raportimeve, i riu ka shkuar te dyqani i vajzës dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me të.
Vajza i ka shpëtuar nga duart të riut dhe ka njoftuar menjëherë policinë.


Para uniformave blu ajo ka thënë se 33-vjeçari ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj shumë herë, si dhe e ka përndjekur prej kohësh.


1


Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas