Aktualitet

Tentoi t’i jepte fund jetës, 44-vjeçari vetëhelmohet me pleh kimik


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:26 - 26/09/21 |
mapo.al

Një 44-vjeçar ka tentuar që t’i japë fund jetës duke u vetëhelmuar me pleh kimik. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm.


Burime zyrtare nga policia bënë me dije se L.A., 44 vjeç, banues në Librazhd është vetëhelmuar me pleh kimik, dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Elbasan, nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.19


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas