Aktualitet

Tentoi t’i merrte të dashurën? Andi reagon pas deklaratës së Atdheut


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:35 - 20/06/21 |
mapo.al

Andi dhe Atdheu gjatë emisionit të Përputhen ishin shokë të mirë. Jashtë miqësia e tyre duket se nuk ka arritur ti mbijetojë kohës.


Atdheu ishte i pari që ngriti dyshimet e një tradhëtie të mundshme nga ana e Andit.


Me një status në rrjete sociale pak kohë më parë ai u shpreh se disa personave që i konsideronte si vëllezër ua ka vënë vizën pasi ia punuan pas krahëve.Në kohën kur Atdheu pati një shkëputje nga Sara, Andi ka shfrytëzuar mundësinë për të qenë pranë saj.Një detaj tillë e ka revoltuar Atdheun dhe ka vendosur që ta heqë nga lista e miqve përfundimisht.Së fundmi Andi ka qenë i ftuar në Express Rozë dhe e ka pranuar se nuk ekziston një miqësi mes tij dhe Atdheut duke mos zbuluar asnjë detaj më shumë.

Lexo edhe :  Atdheu bën deklaratën e papritur për Bora Zemanin (FOTO)

Fakti që ai nuk i hodhi akuzat poshtë lë të kuptohet se djemtë nuk janë ndarë aspak mirë dhe shkak i të gjithave është bërë Sara.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas