Kronika

Tentuan të fusin drogë në burg, jepet masa e sigurisë ndaj të rinjve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:03 - 09/07/19 |
ro ot

Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë për tre të rinjtë të cilët tentuan që të fusnin drogë me dron në burgun e Shënkollit. Në burg kanë mbetur Mentadent Veinca dhe Xhefri Lumaj, ndërsa ndaj Xhulio Kolës u dha masa e sigurisë arrest shtëpie. Ata u arrestuan të dielën nga policia, pasi përmes një droni tentuan të fusin lëndë narkotike dhe celularë në burgun e shënkollit. Lexo edhe: 


Shpikja e re/ Drogë dhe celularë me dron në burgun e Lezhës (FOTO)


 

 

 

 


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas