Aktualitet

Tepelenë/ I punësuar në rrugën Gusmar-Kuç, dëmtohet 32-vjeçari
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:45 - 08/08/20 |
mapo.al

Në Tepelenë ditën e sotme është dëmtuar, gjatë orarit të punës 32-vjeçari A.K, banues në Korçë, bëjnë me dije burime në media.


32 vjeçari është i punësuar në një kompani për ndërtimin e rrugës Gusmar-Kuç.


Shtetasi i mësipërm u transportua për në spitalin e Traumës, Tiranë për mjekim më të specializuar.


Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


 


Etiketa: , ,

Pas