KMR

‘Tërmet’ në pallatin mbretëror, tronditet Oborri… Princi fejohet me pornostaren





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:15 - 13/04/18 |
mapo.al

Një skandal ka trontitur pallatin mbretëror norvrgjez, ku një prej princërve trashëgimtar është lidhur më një modele që ka jo pak “njolla të zeza” në rezyme.


Pas trashëgimtarit suedez të fronit, Carl Philip, i cili u martua me një ish-modele të revistave për të rritur, tani është radha e Marius Borg Hoibyt.


Djali i princeshës trashëgimtare Mette-Marit, është fejuar me Julianne Snekkestad, ish-modele e Playboy.


Lajmi duket se ka shkaktuat tërmetnë mediat norvegjeze, të cilat kanë nisur të publikojnë fotografitë e nxehta të Juliane.


Ndërkohë familja mbretërore nuk i priti mirë shkrimet, duke deklaruar se, “e njohim Juliane si një vajzë punëtore dhe të devotshme, nuk i meriton këto shkrime”.

Ndërkohë mësohet se dy të rinjtë kanë nisur bashkëjetesën në Londër.

<
>
Juliane Snekkestad for Asos lookbook (Summer 2016) photo shoot
1d175e70e5d0b643b51ac88fff8acd4c 2a7b4fd17896855c4376c8e6fbf0ad9d 05TPBIKB1001113_Z 847full-juliane-snekkestad 7259fd409b2e62de8e963d493533c51c OLYMPUS DIGITAL CAMERA 68543889 bagshot-park download-15 e46c5e9609a995922db3645c32aa6b37 Juliane Snekkestad for Asos lookbook (Summer 2016) photo shoot Juliane Snekkestad for Asos lookbook (Summer 2016) photo shoot maqf7ey marius-borg-hoiby page-95-527x375 post-84333-0-1446147230-77844_thumb tmarius-borg-hoibydanapress-01428816 1118full-juliane-snekkestad


Etiketa: , , , , ,

Pas