Aktualitet

Tërmet në Shqipëri, ja sa ishte magnituda dhe ku ishte epiqendra


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:51 - 14/01/22 |
mapo.al

Një tërmet është regjistruar këtë mbrëmje në Shqipëri.


EMSC shkruan se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.8 ballë të shkallës rihter dhe epiqendra e saj ka qenë 12 km nga qyteti i Pukës, ndërsa thellësia e saj ka qenë 10 km.


lg.php.gifLëkundjet janë ndjerë në disa qytete të vendit, përfshirë dhe Tiranën1
CLOSE
CLOSE
Pas