Aktualitet

Termeti godet vendin, ja cila zonë u lëkund…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 18:17 - 11/11/18 |
mapo.al

Gjate natës një tërmet i një magnitude mesatare ka rënë në zonën e Malësisë së Madhe.


Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, lëkundjet janë ndjerë në Koplik.Tërmeti ka qenë 2.8 ballësh i shkallës rihter.Etiketa: , , ,

Pas