Arkiva 2

Tërmeti/ Ja si është shpartalluar një shtëpi në Tiranë (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:11 - 22/09/19 |
ro ot

Një banor i Tiranës ka sjellë në gazetën Mapo një video që tregon dëmin që shkaktoi tërmeti në banesën e tij. Në video duket qartë se shtëpia është demtuar rëndë dhe është i pamundur qëndrimi në të. Kjo tregon se pasojat e tërmetit janë të mëdha, dhe përmasat e dëmit do të duan kohë të dalin të plota.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas