Humor

‘Tërmeti’/ Jul Deda vrapon me brekë nëpër aeroport (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:04 - 24/09/19 |
mapo.al

Pas panikut, frikës dhe ankthit, vijnë momentet gazmore. E kush mund t’i sillte ato përveçse dyshja legjendare Ermal Mamaqi dhe Julian Deda?!


Së fundmi Ermali ka postuar një video në profilin e tij në ‘Instagram’, ku shihet Juli i cili vrapon me të brendshme nëpër aeroport. Njerëzit e kanë kuptuar shakanë e tij dhe janë “shkrirë” së qeshuri. Edhe vetë Ermali nuk e mban dot të qeshurën.“Boll se le nam ore”, dëgjohet duke i thënë ai Julit.


 

View this post on Instagram

 

Efektet e tërmetit…@juldeda @ilovetropoja_filmi

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on


Etiketa: ,

Pas