Terry mund mikun Lampard dhe ngjitet në Premier! Feston edhe Princi

Në fund, ia ka dalë Aston Villa! Pas plot 97 minutash, skuadra e drejtuar nga Dean Smith, i asistuar nga John Terry, ka arritur që të triumfojë në finalen më të shtrenjtë në botë, duke qenë se janë plot 170 mln sterlina (200 mln euro) të fituara për klubin që do të arrinte të ngjitej … Continue reading Terry mund mikun Lampard dhe ngjitet në Premier! Feston edhe Princi