Sport

Tersi vazhdon, lojtari i Milanit mbyll sezonin, Gattuso mbetet keq


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:30 - 25/04/19 |
ro ot

Sikur të mos mjaftojë eliminimi në Kupën e Italisë, Milani duhet të bëjë llogaritë edhe me një dëmtim serioz. Davide Calabria, mbrojtësi i djathtë i krahut, është dëmtuar ndaj Lazios në pjesën e parë dhe tani duhet të qëndrojë jashtë 2 muaj, praktikisht duke mbyllur sezonin.Kështu, Gattusos nuk i mbetet veç se të hedhë në fushë Contin, që nuk po shkëlqen, ose veteranin Abate, që është në stol.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas