ShowBizz

“The Rock” tregon betejën me depresionin

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 15:02 - 03/04/18 |
mapo.al

Aktori i njohur Dwayne “The Rock” Johnson ka folur për luftën e tij me depresionin.


Ylli botëror ka folur për çështjet mendore pas një postimi në Instagram në të cilën tregoi për tentimin e nënës së tij që të bënte vetëvrasje.“Ngecja dhe dhimbjet janë reale. Isha i shkatërruar dhe në depresion. Arrita në një pikë ku nuk doja të bëja asgjë e të shkoja askund. Qaja vazhdimisht”, ka thënë ai për “The Express”.


“The Rock” në Instagram bëri të ditur se e ëma e tij tentoi të vriste veten kur Johnson ishte vetëm 15-vjeçar, duke dal në një rrugë të ngarkuar me vetura.

Për këtë kohë, ai ka thënë se ishte periudha më e keqe në jetën e tij.

 


Etiketa: , , , , ,

Pas