Aktualitet

Theri gruan në Greqi, shqiptari: Më tradhtonte, i blinte dhurata të dashurit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:56 - 03/08/21 |
mapo.al

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e 31-vjeçares Anisa Shehu nga burri i saj shqiptar, Florand Shehu në Dafni të Greqisë.


Në daljen e tij para gjykatës burri vrasës fajësoi gruan e tij, duke pretenduar se ajo e kishte tradhtuar dhe kështu i “mjegulloi” mendjen. Shqiptari thotë se bashkëshortja i blinte dhurata të dashurit të saj.


40-vjeçari shqiptar tha:Dua të theksoj se jam shkatërruar, “ tretur” mendërisht dhe jam penduar për atë që kam bërë, ndaj shkova në polici dhe tregova në detaje atë që kishte ndodhur. Ju kërkoj falje jo vetëm autoriteteve, por kryesisht prindërve të gruas sime dhe veçanërisht fëmijës tonë të vetëm. Nuk duhet të kisha vepruar kështu. Nuk e dija se çfarë po bëja, isha i hutuar! Dëgjova regjistrimet e marrëdhënieve jashtëmartesore të gruas sime jo vetëm në shtëpinë tonë, por në dhomën e fëmijës sonë. Po e dëgjoja dhe më erdhi marramendje, kisha filluar të çmendesha. Ajo shpenzonte para për t’i blerë dhurata të dashurit saj.
Lexo edhe :  Nga uji i ftohtë tek çarçafi gërshet/ Detaje makabre, si u torturua Ilia Kareli

LEXO EDHE: Vrau gruan, familjarët sulmojnë shqiptarin para Gjykatës greke (VIDEO)

1


Etiketa: , , ,

Pas