Aktualitet

Theth/ Shkon për alpinizëm, efektivi i RENEA-s bie në greminë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:56 - 09/12/19 |
mapo.al

Një efektiv i forcave RENEA është rrëzuar në zonën e Thethit në Shkodër, si pasojë ka dëmtuar gjymtyrët.


Mësohet se efektivi Bledar Beluli ka qenë për alpinizëm dhe është rrëzuar aksidentalisht në një greminë.


Pritet që për shpëtimin e tij të ndërhyhet nga ajri pasi efektivi e ka të pamundur të lëvizë.


<
>
auto_5551575886732 auto_331575886731 auto_441575886731 auto_111575886728 auto_221575886728Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas