Aktualitet

Theu arrestin e shtëpisë dhe përndoqi një 28 vjeçare – arrestohet 41 vjeçari në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:51 - 24/11/20 |
mapo.al

Tiranë – Një 41-vjeçar është vendosur pranga pasi theu masën e sigurisë “Arrest shtëpie” dhe përndoqi një vajzë 28-vjeçare, duke i krijuar asaj gjendje frike dhe pasigurie.


Bëhet fjalë për të identifikuarin me inicialet V.N.


Policia nuk jep më shumë detaje, por njofton se materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Ndaj 41-vjeçarit rëndon tashmë akuza për veprën penale “Përndjekja”.Njoftimi i Policisë:Tiranë

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit V. N., 41 vjeç, pasi duke qenë me masë sigurie “Arrest në shtëpi” është larguar nga vendi i qëndrimit dhe ka përndjekur një 28-vjeçare, duke i krijuar asaj gjendje frike dhe pasigurie.

 

1


Etiketa: , ,

Pas