Aktualitet

Thirrja e ambasadës së SHBA: Aplikoni për kreun e BKH
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:04 - 24/01/20 |
mapo.al

Në një kohë kur në qendër të vëmendjes është ngritja e institucioneve të reja të drejtësisë, në kuadër të reformës në drejtësi, ambasada Amerikane në Tiranë vjen me një njoftim të rëndësishëm.


Përmes një postimi në Facebook Ambasada i ka bërë thirrje çdo personi që dëshiron të kandidojë për postin e kreut të Byrosë Kombëtare të Hetimit dhe që plotëson kriteret, të bëhet pjesë e garës për të ‘shkruar e historinë’.


🇦🇱️ │ E dini se çfarë ju nevojitet për të aplikuar për pozicionin e Drejtorit të Byrosë Kombëtare të Hetimit? Integritet, përvojë profesionale dhe aftësi udhëheqëse. Çdo person që plotëson kriteret minimale të përcaktuara nga ligji i SPAK, mund të aplikojë për këtë pozicion. Bëni përpara dhe aplikoni tani! Kjo është mundësia juaj për të shkruar historinë: https://bkh.al/aplikim/”, thuhet ne njoftimin e ambasades amerikane.

Etiketa: , ,

Pas